Texty na Ius wiki vznikají pro studenty právnických fakult. Jsou dílem studentů, odborníků a dalších příspěvatelů. Rozpracované texty nejsou určeny k citování. Informace na těchto stránkách nejsou relevantním zdrojem právních informací, neslouží jako právní poradna a v žádném případě nemohou nahradit konzultaci s právními profesionály!


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
vseobecne:jaknaotazky [2011/02/24 08:10]
Klára Švandelíková [Jak postupovat při tvorbě otázek]
vseobecne:jaknaotazky [2011/11/28 16:11] (aktuální)
Michal Tuláček [Jak postupovat při tvorbě otázek]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Jak na otázky ====== ====== Jak na otázky ======
  
 +<note important>​Vezmu-li si otázku, zavazuji se, že bude do 2 týdnů hotová! Aby byl čas na kontrolu... A samozřejmě studium 8-)</​note>​
 ===== Jak postupovat při tvorbě otázek ===== ===== Jak postupovat při tvorbě otázek =====
  
-  * Nejprve si prohlédnout seznamy otázek na tuláčkovi,​ zda jsou již otázky zabrány či nikoliv. [[riman:​zkouska:​start|Říman]] [[teorka:​zkouska:​start|Teorka]] [[cech:​zkouska:​start|Čech]]. +  * Nejprve si prohlédnout seznamy otázek na tuláčkovi,​ zda jsou již otázky zabrány či nikoliv. 
-  * Pokud je otázka volná, připsat svoje jméno do tabulky, pokud to někdo neumí, napsat slunečnici zprávu, ona to tam hodí.+    * [[ustavko:​zkouska:​start|Ústavko]] 
 +    * [[tnh:​zkouska:​start|TNH]] 
 +    * [[mpv:​zkouska:​start|MPV]] 
 +    * [[evropa:​zkouska:​start|Evropa]] 
 +    * [[obecky:​zkouska:​start|Obecky]] 
 +  * Speciální režim pro obecky - nepiště Kláře, pište jen Michalu Tuláčkovi :) 
 +  * Pokud je otázka volná, připsat svoje jméno do tabulky, pokud to někdo neumí, napsat slunečnici ​(Klara Svandelikova) ​zprávu, ona to tam hodí.
   * Vybírat si pouze otázky, u kterých vím, co do nich budu psát :P.   * Vybírat si pouze otázky, u kterých vím, co do nich budu psát :P.
   * Vybírat si jen takový počet otázek, které jsem schopen zpracovat do týdne. Pokud bych si zpracování rozmyslel/​a,​ stačí se vymazat a napsat slunečnici info o této skutečnosti (ovšem taková osoba ztratí nejméně 20 společenských bodů :P).   * Vybírat si jen takový počet otázek, které jsem schopen zpracovat do týdne. Pokud bych si zpracování rozmyslel/​a,​ stačí se vymazat a napsat slunečnici info o této skutečnosti (ovšem taková osoba ztratí nejméně 20 společenských bodů :P).
Tisk/export
Sponzor
Sunnysoft
Odkazy
QR-Code