Texty na Ius wiki vznikají pro studenty právnických fakult. Jsou dílem studentů, odborníků a dalších příspěvatelů. Rozpracované texty nejsou určeny k citování. Informace na těchto stránkách nejsou relevantním zdrojem právních informací, neslouží jako právní poradna a v žádném případě nemohou nahradit konzultaci s právními profesionály!


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
vseobecne:jaknaotazky [2011/02/18 16:42]
Michal Tuláček
vseobecne:jaknaotazky [2011/11/28 16:11] (aktuální)
Michal Tuláček [Jak postupovat při tvorbě otázek]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Jak na otázky ====== ====== Jak na otázky ======
  
 +<note important>​Vezmu-li si otázku, zavazuji se, že bude do 2 týdnů hotová! Aby byl čas na kontrolu... A samozřejmě studium 8-)</​note>​
 ===== Jak postupovat při tvorbě otázek ===== ===== Jak postupovat při tvorbě otázek =====
  
-  * Nejprve si prohlédnout seznamy otázek na tuláčkovi,​ zda jsou již otázky zabrány či nikoliv. [[riman:otazkyls|]] [[teorka:zadanils|]] +  * Nejprve si prohlédnout seznamy otázek na tuláčkovi,​ zda jsou již otázky zabrány či nikoliv. 
-  * Pokud je otázka volná, připsat svoje jméno do závorky za otázku, pokud to někdo neumí, napsat slunečnici zprávu, ona to tam hodí+    * [[ustavko:zkouska:​start|Ústavko]] 
-  * Volnou otázku poznáte tak že je vypsána tučně a není za ní v závorce jméno - pokud se do otázky zapisujete, odtučněte ji (tím že vymažete hvězdičky).+    * [[tnh:zkouska:​start|TNH]] 
 +    * [[mpv:​zkouska:​start|MPV]] 
 +    * [[evropa:​zkouska:​start|Evropa]] 
 +    * [[obecky:​zkouska:​start|Obecky]] 
 +  * Speciální režim pro obecky - nepiště Kláře, pište jen Michalu Tuláčkovi :) 
 +  * Pokud je otázka volná, připsat svoje jméno do tabulky, pokud to někdo neumí, napsat slunečnici ​(Klara Svandelikova) ​zprávu, ona to tam hodí.
   * Vybírat si pouze otázky, u kterých vím, co do nich budu psát :P.   * Vybírat si pouze otázky, u kterých vím, co do nich budu psát :P.
-  * Vybírat si jen takový počet otázek, které jsem schopen zpracovat do týdne. Pokud bych si zpracování rozmyslel/​a,​ stačí se vymazat a napsat slunečnici info o této skutečnosti. +  * Vybírat si jen takový počet otázek, které jsem schopen zpracovat do týdne. Pokud bych si zpracování rozmyslel/​a,​ stačí se vymazat a napsat slunečnici info o této skutečnosti ​(ovšem taková osoba ztratí nejméně 20 společenských bodů :P)
-  * Otázky se tvoří ve wordu. Prosím, pište to přes odrážky, ne jako plynulý text. Odrážky se lépe kontrolují a opravují, lépe se z nich pak i učí. {{:​vseobecne:​toto_jsou_odrazky.jpg|}} +  * Otázky se tvoří ve wordu. Prosím, pište to přes odrážky, ne jako plynulý text. Odrážky se lépe kontrolují a opravují, lépe se z nich pak i učí. {{:​vseobecne:​toto_jsou_odrazky.jpg|}} ​<- tohle jsou ty slavné odrážky, kdyby někdo nepochopil... 
-  * Hotové otázky ve wordu posílejte na pravnik@tulacek.eu. Michal je uveřejní na webu, postará ​se o odkazy, formátování a styl, aby to bylo přehledné.+  * Hotové otázky ve wordu posílejte na **pravnik@tulacek.eu**, nebo **klarka91@seznam.cz**. Michal ​nebo slunečnice ​je uveřejní na webu, postarají ​se o odkazy, formátování a styl, aby to bylo přehledné. ​Pokud je někdo tak odvážný, že to zvládne sám, může to zkusit. 
 +  * Když se zadaří, zkompletuje se to do PDF, aby to bylo pohodlné k vytištění. 
 +  * **POKUD NAJDETE CHYBU A JSTE SI JISTI, ŽE INFORMACE JE CHYBNÁ, NEVÁHEJTE JI OPRAVIT, ČI NA TO UPOZORNIT NĚKOHO, KDO S TIM UMÍ!** Musíme si přeci pomáhat 8-) 
 +  * By the way - vůbec by nebylo od věci, kdybyste se s tuláčkem naučili zacházet... Prvním krokem je registrace!
  
Tisk/export
Sponzor
Sunnysoft
Odkazy
QR-Code