Texty na Ius wiki vznikají pro studenty právnických fakult. Jsou dílem studentů, odborníků a dalších příspěvatelů. Rozpracované texty nejsou určeny k citování. Informace na těchto stránkách nejsou relevantním zdrojem právních informací, neslouží jako právní poradna a v žádném případě nemohou nahradit konzultaci s právními profesionály!


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
tnh:pfuk:tnh:zkouska:otazka-2 [2011/12/12 07:12]
127.0.0.1 upraveno mimo DokuWiki
tnh:pfuk:tnh:zkouska:otazka-2 [2012/01/22 19:50] (aktuální)
Řádek 73: Řádek 73:
 {{:​tnh:​zkouska:​11.5.jpg?​direct|}} {{:​tnh:​zkouska:​11.5.jpg?​direct|}}
   * Reakcí poptávkově orientované hospodářské politiky bude snaha agregátní poptávku posílit – buď expanzivní monetární nebo fiskální politikou. (1.L)   * Reakcí poptávkově orientované hospodářské politiky bude snaha agregátní poptávku posílit – buď expanzivní monetární nebo fiskální politikou. (1.L)
-  * Cyklický výkyv ekonomické aktivity však ekonomika po čase překoná i bez zásahů státu a krátkodobá agregátní ​poptávka ​se posune směrem doprava. Ekonomika tak dosáhne nové dlouhodobé rovnováhy. Objemu produkce se pokles agregátní poptávky z dlouhodobého hlediska nedotkne, přestože vyvolává pokles cenové hladiny. (2.P)+  * Cyklický výkyv ekonomické aktivity však ekonomika po čase překoná i bez zásahů státu a krátkodobá agregátní ​nabídka ​se posune směrem doprava. Ekonomika tak dosáhne nové dlouhodobé rovnováhy. Objemu produkce se pokles agregátní poptávky z dlouhodobého hlediska nedotkne, přestože vyvolává pokles cenové hladiny. (2.P)
  
 ==== Snížení agregátní nabídky ==== ==== Snížení agregátní nabídky ====
Řádek 86: Řádek 86:
   * Výpisky VŠE z Ekonomie od Roberta Holmana   * Výpisky VŠE z Ekonomie od Roberta Holmana
   * Vypracované otázky TNH 2010   * Vypracované otázky TNH 2010
 +{{template>​tnh:​pfuk:​tnh:​zkouska:​navigace}}
  
Tisk/export
Sponzor
Sunnysoft
Odkazy
QR-Code