Texty na Ius wiki vznikají pro studenty právnických fakult. Jsou dílem studentů, odborníků a dalších příspěvatelů. Rozpracované texty nejsou určeny k citování. Informace na těchto stránkách nejsou relevantním zdrojem právních informací, neslouží jako právní poradna a v žádném případě nemohou nahradit konzultaci s právními profesionály!


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
historie:pfuk:obecky:zkouska:otazka-21-b [2012/01/02 02:33]
Lukáš Kostínek
historie:pfuk:obecky:zkouska:otazka-21-b [2012/01/02 03:19] (aktuální)
Lukáš Kostínek
Řádek 11: Řádek 11:
   * charakter pracovněprávního vztahu se změnil ze soukromoprávního na veřejnoprávní   * charakter pracovněprávního vztahu se změnil ze soukromoprávního na veřejnoprávní
   * snaha nastolit rovnost mezi prací a kapitálem a smiřovat třídní rozpory (oficiálně)   * snaha nastolit rovnost mezi prací a kapitálem a smiřovat třídní rozpory (oficiálně)
-  * stát prostřednictvím korporací kontroloval ceny a pracovněprávní otázky, včetně mezd+  * stát prostřednictvím korporací kontroloval ceny, výrobní programy ​a pracovněprávní otázky, včetně mezd
   * ustaveny nové pracovní soudy   * ustaveny nové pracovní soudy
   * potlačeny sice svobody zaměstnanců i zaměstnavatelů,​ ale zaručena minimální mzda, pojištění apod.   * potlačeny sice svobody zaměstnanců i zaměstnavatelů,​ ale zaručena minimální mzda, pojištění apod.
Tisk/export
Sponzor
Sunnysoft
Odkazy
QR-Code