Texty na Ius wiki vznikají pro studenty právnických fakult. Jsou dílem studentů, odborníků a dalších příspěvatelů. Rozpracované texty nejsou určeny k citování. Informace na těchto stránkách nejsou relevantním zdrojem právních informací, neslouží jako právní poradna a v žádném případě nemohou nahradit konzultaci s právními profesionály!


Výcuc nejdůležitějšího ke zkoušce

Hodně štěstí u zkoušky, Vaše Slunečnice ^_^

Dle rady starších se nemusíme učit zbytečný hovadiny a je lepší se to učit po státech než po otázkách, takže když už si pro sebe dělám výcuc z výcucu na vakobobrech, doplňuju to o to „na co se Seltenreich ptá“ a když je nějaká nejasnost, koriguju to učebnicí, tak proč bych se nepodělila, že. Tak ať vám slouží 8-)

URČITĚ na mě směřujte dotazy a námitky, případně upozornění na chyby či něco, co tam chybí… Doplním, opravím, předělám. Té materie je fakt dost, nebylo by ani divný mít něco blbě :-?

Aktuality: 11.12.2010 - HOTOVO / 80 otázek done 8-) A doporučuju to odsud, na vakobobrech je sice soubor, ale ten je NEOPRAVENY. Tady jsou veskere nalezene chyby zredukovany :)

Kindle verze

Seltenreich: „Zkouška je ústní, 40 otázek členěných na A a B, které jsou pevně spjaté, zkoušení po dvojicích. Požadavkem jsou ZÁKLADNÍ informace ke každé z části, neznamená že když umíte jednu a druhou vůbec, budete ohodnoceni za tři. Ničeho se nebojte. Mám rád dva typy studentů - ty, kteří to umí výborně a pak ty, kteří to neumí vůbec. S oběma typy je pak rychlý proces. Na každého vychází jeden termín, v průběhu LS se nezkouší, dostatek termínů bude vypsán ještě v květnu a červnu a poté v září. Chápu že ne každého může tento předmět bavit a zajímat.“ A loni říkal něco ve smyslu: „My na katedře právních dějin nejsme žádná banda zakomplexovaných idiotů, jejichž cílem by bylo vás všechny vyhodit.“

Tisk/export
Sponzor
Sunnysoft
Odkazy
QR-Code