Texty na Ius wiki vznikají pro studenty právnických fakult. Jsou dílem studentů, odborníků a dalších příspěvatelů. Rozpracované texty nejsou určeny k citování. Informace na těchto stránkách nejsou relevantním zdrojem právních informací, neslouží jako právní poradna a v žádném případě nemohou nahradit konzultaci s právními profesionály!


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
financni-pravo:pfuk:financko:zkouska:otazka-b-15 [2017/12/31 02:25]
Michal Tuláček
financni-pravo:pfuk:financko:zkouska:otazka-b-15 [2017/12/31 02:25] (aktuální)
Michal Tuláček
Řádek 218: Řádek 218:
       * Pokud se přiznání nepodá, uplatní se fikce, že bylo podáno a tvrdila se v něm daň ve výši 0 Kč.       * Pokud se přiznání nepodá, uplatní se fikce, že bylo podáno a tvrdila se v něm daň ve výši 0 Kč.
   * Výhodou pro poplatníka je rychlejší přístup k případnému vratitelnému přeplatku. Výhodou pro správce daně je to, že každé další stanovení daně je již doměřením (což má vliv na úrok a penále).   * Výhodou pro poplatníka je rychlejší přístup k případnému vratitelnému přeplatku. Výhodou pro správce daně je to, že každé další stanovení daně je již doměřením (což má vliv na úrok a penále).
 +
 {{template>​financni-pravo:​pfuk:​financko:​zkouska:​navigace}} {{template>​financni-pravo:​pfuk:​financko:​zkouska:​navigace}}
  
  
Tisk/export
Sponzor
Sunnysoft
Odkazy
QR-Code