Texty na Ius wiki vznikají pro studenty právnických fakult. Jsou dílem studentů, odborníků a dalších příspěvatelů. Rozpracované texty nejsou určeny k citování. Informace na těchto stránkách nejsou relevantním zdrojem právních informací, neslouží jako právní poradna a v žádném případě nemohou nahradit konzultaci s právními profesionály!


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
financni-pravo:pfuk:financko:zkouska:otazka-a-02 [2017/12/31 00:36]
Michal Tuláček [Devizová omezení]
financni-pravo:pfuk:financko:zkouska:otazka-a-02 [2017/12/31 00:37] (aktuální)
Michal Tuláček [Devizová omezení]
Řádek 165: Řádek 165:
   * Směnitelnost měny může být omezena podle okruhu transakcí nebo podle okruhu osob.   * Směnitelnost měny může být omezena podle okruhu transakcí nebo podle okruhu osob.
   * Směnitelnost měny podle okruhu transakcí:   * Směnitelnost měny podle okruhu transakcí:
-    * **Kapitálové převody**: zahraniční příjmy a výdaje spojené s převodem kapitálu z a do země. ​+    * **Kapitálové převody**: zahraniční příjmy a výdaje spojené s převodem kapitálu ​(cenné papíry apod.) ​z a do země. ​
     * **Běžné platy**: ostatní transakce jiné než kapitálové převody     * **Běžné platy**: ostatní transakce jiné než kapitálové převody
       * zahraniční příjmy a výdaje spojené s mezinárodním pohybem zboží, osob a služeb.       * zahraniční příjmy a výdaje spojené s mezinárodním pohybem zboží, osob a služeb.
Tisk/export
Sponzor
Sunnysoft
Odkazy
QR-Code